تبلیغات
...پاورقی فرهنگ و ارتباطات - روز قدس امسال، پیروزی جنبش جهانی اسلام (به انضمام حمله امت حزب الله به مهدی کروبی و شیخ ملعون: هادی غفاری)
 
...پاورقی فرهنگ و ارتباطات
حرف‌های زده نشده در حوزه معارف اسلامی، دین، حکومت (سیاست‌گذاری عمومی)، جامعه اسلامی، فرهنگ و ارتباطات
گزارشی از نماز جمعه و راهپیمایی پرشکوه روز قدس بر اساس مشاهدات امروزنصویری از حضور حماسی امسال مردم که سبزهای اشوب دوست را بیرون راندند

امسال هم این امت حزب الله همیشه در صحنه، مردم شریف ایران، بودند که با حضور حماسی و دشمن شکن خود، مشت محکمی بر دهان همه منافقان (داخلی، خارجی، روحانی، سیاسی، احمق، نخبه و ...) کوبیدند.

سبزها که امروز فقط برای اختلاف و درگیری و تفرقه آمده بودند (البته باید یک پیرزن بد حجاب سبز را استثنا کنم که او هم مثل ما شعار وحدت سر داده بود) فقط به مدد نمادهای سبزشان دیده می شدند. نه فقط در زیر سقف، بلکه خیابانهای اطراف مسجد دانشگاه تهران، مملو از حضور نمازگران جمعه بود که با اعلام تبعیت از مقام رهبری، شعارهایی در راستای وحدت و حمایت از مردم فلسطین سر می دادند. بعضی سبزها، شعار مرگ بر روسیه سر می دادند! شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" هم شنیده شد که با پاسخ "هم غزه، هم لبنان، جانم فدای ایران" مواجه شد. بعضی سبزها دائما با گوشی های موبایل مشغول گزارش از قضایا بودند. یکی شان می گفت: کلی اتوبوس آوردند! تازه صدای آمپلی فایر نمی ذاره صدای مردم (سبزها) در بیاید! می خواستم بهش بگم که مگه تا حالا راهپیمایی نیومدی؟ هر سال بلندگو می آرن! هر هفته هم اتوبوسها نمازگزاران را به دانشگاه تهران می رساند و بعد نماز برمی گرداند!

 سبزها در شمال پارک لاله نظاره گر بودند و گاهی هم برای تحریک ما شعار می دادند. (البته کارهایی دیگری مثل جویدن آدامس، کشیدن سیگار، خوردن آب و ... هم می کردند که انشالله روزه آنان باطل نمی شود!) نیروی انتظامی هم مثل ما روزه خواری ها، هتک حرمتها، بادکنک بازیها و ...آنان را نظاره می کرد. اصلا همین بی توجهی ما که در مقابل آنان، تنها به صف نماز ایستادیم، خودش کلی سبزها را عصبانی می کرد.

من در هنگام سخنرانی احمدی نژاد رسیدم که جلوتر از پارک لاله نشد که بریم. در پشت سر ما سبزها بودند. سبزها که هنوز «توهم بی شمار بودن» را دارند، در اواسط سخنرانی احمدی نژاد لحظه به لحظه عقب تر (به سمت شمال) می رفتند و در هنگام شروع خطبه ها دیگر تا چشم کار می کردند، جمعیت نمازگزار دیده می شد که احیانا پلاکاردهایی مبنی بر تحریم کالاهای اسرائیلی، تبعیت از رهبری، پرچم ایران و پرچم فلسطین و ... داشتند. البته نکته شگفت انگیز ماجرا، بارش مصلحتی باران است که البته نتوانست صفهای نماز را بر هم بزند ولی باعث شد که سبزها بروند. باران پنج دقیقه بند آمد و ما در همان خیابان که بعد خطبه ها خشک شده بود نماز خواندیم.

پرچم بزرگ فلسطین، زیبایی خاصی به مسیر راهپیمایی داد. البته بعضی سبزها می گفتند که برین پرچم ایران را بردارید! یادمه ایام انتخابات بعضی از همین سبزها (بعد کمی بحث) به خود من می گفتند: شما اصلا عربید! پرچم ایران بابا حرمت داره!

زیر این پرچمهای بزرگ همیشه خالی نیست!

اواخر صحبتهای احمدی نژاد، ناگهانی ماشینی از وسط صفهای نماز به طرف ما می آمد! نمازگزاران صفهای به هم ریخته بلند می شدند و با دست خالی به ماشین حفاظت از این شخصیت مشهورحمله می کردند. درست است، مهدی کروبی در آن ماشین نشسته بود و شیشه های عقب خرد شده بود! لحظاتی بعد یک روحانی را دیدم که با وضعی پریشان در حالی عمامه به دست دارد، با شعار مرگ بر منافق استقبال می شود و کم و بیش هم مورد ضرب ملت انقلابی قرار می گیرد. باز هم درست گفتید! شیخ هادی غفاری معروف به شیخ ملعون بود که در حال خروج از صفهای نماز جمعه بود.

جالب اینکه روی اتوبوسهای نماز جمعه، شعارهایی مثل مرگ بر چاوز، مرگ بر روسیه دیده می شد که معلوم بود که با عجله نوشته شده.

برکت حضور سبزها: امسال همه مردم، زن و مرد، پیر و جوان، با انگیزه شعار می دادند. سبزها متشکریم که به ما انگیزه دادید!

ای کاش، روز قدس، روز وحدت می شد. ای کاش سبزها (مثل این حامی موسوی) مسائل را با هم اشتباه نگیرند و در راهپیمایی روز قدس، شعار "آمریکا، اسرائیل، حمایتت می کنیم" سر نمی دادند.


نوع مطلب: اجتماعی‌سیاسی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، خبر و اطلاع‌رسانی، مناسبت‌ها و متفرقه، 
برچسب‌ها: روز قدس، جنبش جهانی اسلام، امت حزب الله، مردم شریف ایران، حماسه مردمی، منافقان، سبزها، اختلاف، درگیری، تفرقه، شعار وحدت، نماد، سبز، مسجد دانشگاه تهران، نمازگران جمعه، تبعیت از مقام رهبری، نماز جمعه، حمایت از مردم فلسطین، شعار مرگ بر روسیه، شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"، شعار "هم غزه هم لبنان جانم فدای ایران"، گوشی های موبایل، اتوبوس، پرچم ایران بابا حرمت داره، آمپلی فایر، راهپیمایی، راهپیمایی روز قدس، دانشگاه تهران، پارک لاله، تحریک، جویدن آدامس، کشیدن سیگار، خوردن، روزه، باطل شدن روزه، نیروی انتظامی، روزه خواری، هتک حرمت، بادکنک بازیها، صف نماز، سخنرانی احمدی نژاد، سخنرانی، دکتر محمود احمدی نژاد، «توهم بی شمار بودن»، خطبه ها، جمعیت نمازگزار، پلاکاردها، تحریم کالاهای اسرائیلی، تبعیت از رهبری، پرچم ایران، پرچم فلسطین، پرچم بزرگ فلسطین، مسیر راهپیمایی، ایام انتخابات، شما عربید، حمله به ماشین حمل کروبی، مهدی کروبی، شعار مرگ بر منافق، خشم ملت انقلابی، شیخ هادی غفاری، شیخ ملعون، روز وحدت، حامیان موسوی، شعار "آمریکا، اسرائیل، حمایتت می کنیم"، اتوبوسهای نماز جمعه، شعار مرگ بر چاوز، باران رحمت مصلحتی،
پیوندهای مرتبط:


چهارشنبه 8 مهر 1388 09:58 ب.ظ
ای كاش روز قدس، روز وحدت می شد!
برادر وحدت امری دو طرفه است. وقتی ما ها با چماق و اسپری فلفل و... به راهپیمایی می رویم، وقتی در طول راهپیمایی اسپری فلفل پخش می كنن، وقتی به ماشین كروبی و ... حمله می كنیم، وقتی از اول به اون ها مثل یك سری خارجی بیرون از نظام نگاه كردیم و زدیمشون، اون شب های دانشگاه كه مثل پادگان نظامی بود، و خیلی چیزهای دیگه رو از خودمون نمی بینیم و فقط اون ها رو با اشكالات مبنایی شون كه هیچ كاری برای حل اش نكردیم (به عنوان یه امام صادقی) و فقط زدیم و اشتباهاشون رو بین خودمون تعریف كردیم و خودمون رو قانع كردیم كه اون ها دیگه بیرون از نظام اند. اشكال اصلی به سیستم حاكم وارده كه یك دفعه یك قشر نسبتا وسیع از جامعه رو (نه فقط سبزها كه اصلا وسیع نیستند، بلكه معترض ها كه خیلی وسیع ان) از نظام كند و جلوی نظام قرار داد. حالا با اسم سبز یا دوم خردادی یا چپی یا هركسی غیر از احمدی نژادی ها!
ما باید وحدت رو ایجاد كنیم، نه این كه هی فحش بدیم و بزنیم و توضیح ندیم و برای هم دیگه تو دانشگاه و وبلاگ و... تعریف كنیم و حال كنیم.
به امید دیدار
مدیر وبنوشتخوشبختانه ماکه امسال راهپیمایی رو با ورودی های جدید شرکت کردیم و چماق و اسپری و این حرفها نداشتیم.
به ماشین کروبی که به ما حمله کرد هم حمله نکردیم. یه تعدادی که چیزی نمونده بود ماشین از روشون رد بشه، پاشدند که به ماشین بزنند که دیدند کروبی اون تو نشسته، محکمتر! زدند. گزارش و توصیف ما هم اصلا به معنای تایید این گونه اعمال خودسرانه نیست.
سر بقیه موارد ت هم حضورا حرف زیاد هست!
دوشنبه 30 شهریور 1388 08:58 ق.ظ
صادقانه! اگر طرفدارای موسوی همین کار رو با ماشین احمدی نژاد میکردند (حالا به یک روشی)، شما در مورد اونها چی میگفتید؟ نمیگفتید این افراد خشونت طلب، ضد انقلاب، بی منطق هستند و فقط با زور میتونند حرف بزنند؟
مدیر وبنوشتصادقانه: ما که تعریفی از این اقدام نکردیم و اصولا این حرکات را محکوم می کنیم.
ما از شعور مردمان مان خوشمان آمد که کم کاری دستگاه قضایی اطلاعاتی را جبران کردند. گرچه این حق را نداشتند و از نظر ما اشتباه است.
اگر طرفداران موسوی این کار را در ایام انتخابات می کردند، (کما این که با ماشین طرفداران احمدی نژاد کردند) قطعا این حرف را می زدیم.
بعد انتخابات، همه اغتشاشگران و شیشه شکنان را به تناسب اغتشاشگر، برانداز، فریب خورده و امثال اینها می دانیم. البته به زعم ما همه آنهایی که در خیابانها آمدند و می خواستند با لشگرکشی های خیابانی جمهوریت نظام را زیر سوال ببرند، افرادی خشونت طلب هستند، ضد مبانی انقلابند، بی منطق نیستند و منطقشان غربی است و فقط با زور می توانند حرف بزنند. آنها عمله های نظام استکباری و اشرافیت هستند.
شنبه 28 شهریور 1388 07:05 ب.ظ
خیلی باحال بود ! قسمت آخری داستان آن دو تا شیخ دیوانه ! کلی خندیدیم!
شنبه 28 شهریور 1388 06:53 ب.ظ
سلام.......
درست شد؟....
بی زحمت اگه تونستی از گروه:
IF US ATTACK TO IRAN, WE ATTACK TO...
حمایت کن.....
http://www.facebook.com/group.php?gid=148233601496
لوگو:
http://sites.google.com/site/attwarninglog/
شنبه 28 شهریور 1388 06:31 ب.ظ
http://www.mowjcamp.org/article/id/33207
بیدار شو ببم جان! البته اگر جزء آن دسته نیستی که من باب منافع، خودشان را به خواب زده اند
مدیر وبنوشتآقای یک خواننده که نه ایمیلی داری، نه آدرس وبلاگی، و نه اینکه من می شناسمت!
درست صحبت کن! ببم جان! خودتی!
اگه واقعا می خوای یکی را از خودتان کنید و سبزش کنید، باهاش با احترام برخورد کنید!
این سایتی که نوشتی، ف.ی.ل.ت.ر است و من به احترام قوانین کشورم، تا کنون از ف.ی.ل.ت.ر ش. ک. ن استفاده نکردم!
البته همه مطالب بالاترین و دنباله و سایتهای مشابه را هر روز دنبال می کنم!
بالاترین در عصر روز قدس نوشت: ادعای عجیب بی بی سی درباره حضور کمرنگ سبزها: عکس و فیلم ارسال کنید!
از منافع ما گفتی!
منافع ما، این است که مثل 8 سال از ترس اینکه مبادا اتفاقی بیفتد آن نامه ذلیلانه را برای آمریکا بفرستیم. منافع ما در تعلیق انرژی هسته ای و مهاجرت نخبگان است. منافع ما در بی بند وباری جنسی زنان و پسران جوان به همراه خانواده و پیرترهاست! منافع ما در نابودی کشور ما وهمه کشورهای مسلمان است.
این تمام آن چیزی است که شما از منافع ما ساختید! ما منافع خودمان را می خواهیم!
شنبه 28 شهریور 1388 07:32 ق.ظ
افرین به این همه شعور.
دوستان آقای احمدی نژاد همه مثل خودش یک جور تهمت میزنند.
بله شاید توی قم سبزها نیان بیرون.همون طور در شهرستان مذهبی من اما تنها دلیلش ترس از شناخته شدن هست.چون قدرت دست شماست و شما هم اصلا انصاف ندارید.ناموس مردم برایتان از اب جوب بی ارزش تر است.ما رو از امام زمان میترسونی؟ما شما رو از خدا میترسونیم.
کمی از چشم تنگی و بی منطقی دست بردارید.این همه آدم رو نمیبینین؟
40 میلیون در انتخابات شرکت کرد تا این افکار رو دور بریزه .همه رو به اسم خودتون ثبت میکنید؟
این چه منطقی هست؟
به مراجع به خاطر مخالفت یا خودتون توهین می کنید.اصولا هر کس با شما نیست دشمن شماست.
این یعنی دشمنی با اسلام.بی حجاب بهتر است از بی حیا.
بی حجاب بهتر است از بی انصاف.
برادر من یک کم فکر کن .من هم مذهبی ام.اما سبزم.
یا حق

راستی ترسی هم ازشما ها ندارم.من منطق دارم و شما اگه داری که نداری چون بجاش چماق داری می تونی جوابم رو بدی.حالا یا با چماق یا منطق.
یادت نره امام خمینی گفته روز قدس روز ایستادگی همه مظلومان تاریخ در مقابل همه ظالمان هست.البته شما هرچی به نفعتون هست یادتون میمونه.بدرود
مدیر وبنوشتهر کس با ما نیست یا معاند است یا اشتباه می کند یا ما اشتباه می کنیم.
برخی دوستان دانشگاهی ام به موسوی رای دادند ولی در وبلاگهایشان نوشتند: در روز قدس از فلسطین حمایت می کنیم.
پس آنها عناد ندارند، در حمایتشان از موسوی هم یا آنها اشتباه می کنند یا ما.
بقیه حرفهات حرفهای قشنگی است ولی به نظر ما اشتباه می کنید! من هم ترسی ندارم. ما از خدا می ترسیم! لازم نیست شما بتزسونید. به غیر خدا ما از هیچ کس نمی ترسیم. نامه ذلیلانه هم به آمریکا نمی دیم!
دروغگو! من با چماق؟ شما که راحت تهمت دروغ می زنی مذهبی هستی؟ مشکل ما با همین مذهب دروغین شماست که فقط خودتان را مصداق صداقت و ادب می دانید!
به هر حال ما تا حالا با چماق در خیابانها ظاهر نشدیم! چه وقتی شما (البته نمی دانید شما جز شیشه شکنان اغتشاشگر بودید یا نه) یا دوستانتان به ما سنگ می زدید و زیر ماشینهاتان له مان می کردید چه وقتی به خاطر فلسطین، به خاطر توهین به پیامبر اکرم، نیروهای یگان ویژه و ضد شورش نیروی سبزپوش انتظامی با باتوم هایشان به ما و برادران عدالتخواهمان (چه آنها که طرفدار موسوی شدند و چه آنها که احمدی نژادی دو آتیشه) حمله می کردند.
من لباس شخصی ام. من بسیجی ام. ولی تا حالا باتوم به دستم نگرفتم. من به هادی غفاری یا ماشین کروبی که نزدیک بود زیرمان بگیرد حمله نکردم.
من دوستتان دارم.
من معتقدم بیشتر شما اشتباه می کنید، نه اینکه معاند باشید. (معاند طبق تعاریف دینی کسی است که هرگز از آتش جهنم نجات نمی یابد.)
به هر حال، من حتی احمدی نژادی هم نیستم. ولی به خاطر خطر بزرگ طیف حامی میرحسین، احمدی نژاد را از بقیه بهتر دیدم.
ما خودمان بزرگترین منتقدان احمدی نژاد هستیم. البته نمی آییم انتقادهایمان با ادبیات مشابه بعضی سایتها در وبلاگمان ینویسیم. ما انتقادها را از مجاری خودش می رسانیم. به هر حال، دین ما می گوید، عیب برادرت را اگر می خواهی اصلاح کنی، مخفیانه به او تذکر بده! آنجا که لازم ببینیم در وبلاگ هم می نویسیم.
شنبه 28 شهریور 1388 12:09 ق.ظ
این حرکت مربوط میشه به وردپرس(با موس نشون میده..)
پیشنهاد می کنم یک سری بری وبگذر؛
http://www.webgozar.com/
اونجا تو امکاناتش یک قسمت داره به نام "نمایشگر آر.اس.اس"".... یک امتحان کن ببین کار می کنه یا نه.....
اینجاها هم یک سر بزن:::
http://www.abzarak.com/?page_id=59

http://www.neopars.ir/rssreader/get.html

جمعه 27 شهریور 1388 10:21 ب.ظ
راستی.......
لینکت هم برداشتم... بای جازه!!
جمعه 27 شهریور 1388 10:15 ب.ظ
فرقی نداره!
در واقع گودر من توی ستون وبلاگ، اما برا شما افتاده پایین... خارج از ستون....
به قالبت بستگی داره....؛ تو وردپرس کار خاصی نباید انجام داد....
اما تو میهن بلاگ رو نمیدونم...
امکان نمایش فید داره یا نه، خودت دستی بهش کد دادی؟...
اگه بهش دستی کد دادی، کد رو بذار داخل ستون ها....
دقیقا نمیدونم سیستم میهن بلاگ چی جوریه.....؟
اگه نشد، کد فید رو برام میل بزن+قالب وبلاگت رو
جمعه 27 شهریور 1388 08:20 ب.ظ
های....یادش بخیر... یک زمانی ما هم وبلاگ داشتیم اسمش پاورقی بود...
یادش به خیر....
در باب حضور سبزها...
اینها به دعوت اسراییل لبیک گفتن نه به دعوت امام....
حسابش رو داشته باش دیگه......
جمعه 27 شهریور 1388 05:57 ب.ظ
سلا م علیک لینک بشی بهتره نیست؟!
جمعه 27 شهریور 1388 05:46 ب.ظ
این سبزه مزبله هایی که ما دیدم هیچ خطری برای انقلاب ندارن چون ۳۰ ۴۰٬ تا بسیجی کافی بود تا ۳۰۰ ٬ ۴۰۰ نفرشونو کنترل کنه خیلی سوسول بودن نذاشتیم بیان سمت دانشگاه٬ اونا کف و سوت می زدن ما هم سینه می زدیم می گفتیم حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست

خلاصه عددی نستن.
مدیر وبنوشتمشکل اینجاست که دچار توهم بی شمار بودن شده اند!
آنها فقط خود را می بینند! این همه مردمی که امروز نماد سبز نداشتند را نمی بینند!
اینان نمی توانند مردمی که در روستاهای دور افتاده زندگی می کنند و قبل احمدی نژاد هیچ نداشتند را نمی شناسند. اینها روستای رومه نهبندان را نمی شناسند که آرای احمدی نژاد 40 برابر موسوی و دیگران بود.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

*وب‌نوشت حمید درویشی شاهکلائی،
*متولد شیرگاه (سوادکوه شمالی) مازندران،
*دانش‌آموخته دوره سوم کارشناسی ارشد پیوسته رشته «معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات» دانشگاه امام صادق علیه السلام.
*دانشجوی پنجمین دوره دکتری فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام.
*اولین «رتبه یک» کنکور سراسری دکتری علوم ارتباطات (1390).
*مؤسس قرارگاه نشریات حیات و سردبیر سابق ماه‌نامه فرهنگی سیاسی حیات، نشریه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام، سال بیست و یکم و بیست و دوم.
*معاون سابق آموزش و معاون سابق ارتباطات مرکز آموزش‌های مجازی بسیج مستضعفین
*پژوهش‌گر برتر مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی (1394)
*با افتخارتر از همه: برادرزاده سردار سپاه اسلام، پاسدار شهید برزو درویشی.
* وبلاگ پاورقی فرهنگ و ارتباطات به متن‎‌ها و حاشیه‌های فرهنگ و ارتباطات با اولویت انقلاب اسلامی و علاقه نویسنده می‌پردازد.

مدیر وبلاگ : مدیر وبنوشت
پیوندهای روزانه
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین روزآمد :